Doç. Dr. A. Tolga Eryılmaz

Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi

Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz 1976 yılında Ankara’da doğdu. 1994-2000 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı.

2001-2008 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı.

2005 yılında Bad Neustadt, Almanya’da bir süre çalıştı. 2013 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Derneği (EURAPS)’ın bursuna hak kazanarak Roma, İtalya’da Roma Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde meme estetiği üzerine çalıştı.

2013 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanlığı’na da hak kazanmıştır. Çeşitli merkezlerde çalıştıktan sonra 2014 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Üniversite Doçenti ünvanını aldı.

Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz, 2013 yılından beri de Avrupa Plastik Cerrahi Derneği yeterlik sertifikasına sahiptir (FEBOPRAS).

2018 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı başkanı olarak çalıştığı Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ayrılmış ve özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Avni Tolga Eryılmaz evli ve bir çocuk babasıdır.

Estetik Cerrah Tolga Eryılmaz
Menü